O nas

Biuro Consultingowo – Handlowe GWARANCJA  jest firmą doradczą o charakterze ogólnopolskim, która działa na rynku usług consultingowych nieprzerwanie od 1993r. Posiadamy akredytację  Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Certyfikat ISO 9001:2008. Dysponujemy kilkoma biurami na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania zarówno dla firm jak i podmiotów publicznych. Nasze doświadczenie obejmuje kompleksową pomoc w dofinansowaniu inwestycji, działań szkoleniowych, doradczych, społecznych.

Jak dotychczas zaufało nam ponad 1300 Klientów, wdrożyliśmy ponad 630 systemów jakości zakończonych certyfikacją, opracowaliśmy ponad 270 wniosków o dotację (twardych i miękkich). Przeprowadziliśmy ponad 3 500 szkoleń (otwartych i zamkniętych), od listopada 2008 ponad 180 osób przygotowaliśmy do państwowego egzaminu na Audytora Energetycznego, zorganizowaliśmy kilkanaście ogólnopolskich seminariów i konferencji. Realizujemy szkolenia w ramach projektów unijnych i systemowych.

Opracowujemy dokumenty strategiczne dla Jednostek Samorządu terytorialnego w tym:
   • Lokalne programy rewitalizacji
   • Strategie rozwoju gospodarczego
   • Strategiczne oceny oddziaływania na środowisko
   • Strategie rozwiązywania problemów społecznych
   • Plany odnowy miejscowości (POM)
   • Programy opieki nad zabytkami
   • Plany rozwoju transportu publicznego

Odnosimy sukcesy w udzielaniu pomocy przedsiębiorstwom, instytucjom i samorządom w pozyskiwaniu dotacji unijnych z takich programów jak:

Regionalne Programy Operacyjne, POIR, POIŚ, POWER. Opracowujemy: wnioski o dotację, niezbędne załączniki, biznesplany, studia wykonalności, oceny wpływu inwestycji na środowisko, audyty energetyczne, audyty ekologiczne, wnioski o kredyty preferencyjne, pomostowe i inwestycyjne, wyceny majątku.

BCH GWARANCJA prowadzi również działalność Agencji Zatrudnienia. Jako Agencja Zatrudnienia posiadamy Certyfikat nr 7847.

 

Dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak doradztwo personalne, rekrutacje, prawo czy psychologia spełniamy oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

 

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla pracowników i pracodawców. Gwarantujemy wysokie standardy jakościowe świadczonych usług, krótkie terminy realizacji zadań, indywidualne podejście do każdego klienta oraz dostosowanie się do jego potrzeb.

 

„Spotkać się to początek
Trzymać  się razem to postęp
Współpracować  to sukces?
Henry Ford

Rozmiar czczionki
Kolor